Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fido(02) (nyní Vítek)

28. 10. 2010

ObrazekBíločerný Fido byl nalezen na poli, kde ho nejspíš kočka zapomněla, protože tam oraly kombajny. Bylo mu asi 5 dní. Daly jsme ho k Olifce, která ho odkojila. Fido je citlivý a mazlivý, má rád společnost, jí granulky, miluje tučný tvaroh. Hravý a bezproblémový. Vhodný jako společník k dalšímu kotěti do bytu nebo do domku se zahrádkou. 29.10.2010 byl umístěn ke dvoum kočkám a psovi Samovi do Bavorova. Z jeho nového domova máme tyto zprávy:

1.11.2010:
Dobrý den,
posíláme fotky kocourka Fida, naučil se chodit na písek, začal jíst vařené maso, granuleSmile dostal nové jméno, teď se mu říká Vítek.

10.11.2010:
Dobrý den,
Velice Vás zdravíme a posíláme nejnovější fotky kocourka Vítka. Je to opravdu velký neposeda, občas potřebuje trošku dostat za uši ale je to i velký mazel. Nejvíce si ale rozumí s našim psem Samem.

2.3.2011:
Dobrý den,
Posíláme fotky už téměř dospělého kocourka Vítka, vyrostl, je vykastrovaný, je to pořádný divochSmile Moc se nekamarádí s naším starým kocourem (je to už protivný dědekSmile), ale jinak se má dobře a je spokojený.

24.12.2012:
Dobrý den,
po více než roce Vám posíláme fotky našeho Vítka- ohromného manekýna, mlsouna, přejeme Vám za sebe i za něj Veselé Vánoce :-)

Fotografie z nového domova najdete v naší fotogalerii na Kocky-online.cz.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář