Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pavučinka

18. 1. 2010

ObrazekKrásného tmavého mourka Pavučinku a jeho dva brášky našla slečna v lese u Bojanovic. Pavučinka po příchodu do svého prozatímního domova hned vymetl všechny rohy a skuliny a na fouskách mu zůstala pavučina - odtud tedy jeho jméno. 18.1.2010 byl umístěn do domku se zahrádkou do Gbel na Slovensku.

 

 

Z jeho nového domova máme tyto zprávy:

21.1.2010
Pavučinka si žádá všechnu pozornost. Očka ještě trošičku slzí, ale nekýchá. Už si u nás zvykl, spí u mně pod peřinou. Pes se bojí jeho. Papá málo, často a stává se pánem domácnosti.

1.2.2017
Dobry den,
radi by sme Vas informovali o stave kocurka Pavuciny.
Kocurka stale mame je ciperny, hravy vynaliezavy. Je to paničkyn rodinný a postelovy mazel. Po dvoch rokoch si doviedol zatulanu a choru kamaratku, s ktorou sedel tak dlho vonku a nariekavo plakal az sme ju prijali k sebe.
Pred dvomi rokmi mal nehodu. Vyplaseny narazil do iduceho auta, opat sa z toho dostal. Pred rokom bol strateny a skoro mesiac sme ho hladali. Nasli sme ho asi 8 km od domu, vysileneho a hladoveho. Dostal sa aj z tohto, ale z krála ulice a dvorku sa stal este vacsi pecival a kocur postelovy, ma rad kuraci prsicka a jatýrka.
Pavuciny vymeta dodnes. Je komunikativny, hadavy a rad sa presadzuje. Spava vyhradne s pani domacou v perine.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fotky

(Eliška, 8. 2. 2017 12:39)

Díky za Vaši zprávu, také bych ráda viděla nějakou fotku koucourka :-)

kocourek Pavucina

(Erika, 1. 2. 2017 11:59)

Dobry den, radi by sme Vas informovali o stave kocurka Pavuciny.Kocurka stale mame je ciperny,hravy vynaliezavy. je to paničkyn rodinný a postelovy mazel. po dvoch rokoch si doviedol zatulanu a choru kamaratku,s ktorou sedel tak dlho vonku a nariekavo plakal az sme ju prijali k sebe. pred dvomi rokmi mal nehodu. vyplaseny narazil do iduceho auta. opat sa z toho dostal. pred rokom bol strateny a skoro mesiac sme ho hladali. nasli sme ho asi 8 km od domu, vysileneho a hladoveho.dostal sa aj z tohto, ale z krála ulice a dvorku sa stal este vacsi pecival a kocur postelovy.ma rad kuraci prsicka a jatìrka. pavuciny vymeta dodnes. je komunikativny,hadavy a rad sa presadzuje. spava vyhradne s pani domacou v perine.

Re: kocourek Pavucina

(Kočky SOS, 1. 2. 2017 15:53)

To je milé, že jste si na nás vzpomněla, potěšilo nás to. Budeme rádi, když pošlete i nějaké fotky na náš email kocky.sos@seznam.cz
Posíláme Pavučinkovi pohlazení.