Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rufus

18. 8. 2007

ObrazekRufuse jsme společně s Arretkou, Bakem, Badem a Linet dovezly z Podvorova od paní, která žije ve velmi nuzných podmínkách. Jejich maminku jsme po kastraci vrátily zpět. Rufus byl 18.8.2007 umístěn do Prahy.

Na fotky se muzete podivat zde.

Jeho noví majitelé nám napsali:

19.8.2007:
Cestou zpet jsme Rufuse nechali v prepravce, jak jste nam poradila, ale on docela dost nadaval, takze jsem si ho v prepravce vzala po minute na klin a odkryla vratka - temi ho hladila prstem a uklidnovala. Pomohlo to. Sice jeste obcas narikal a snazil se vehementne dostat ven, ale uz nebyl tak vydeseny. Kazdopadne jizda autem ho asi dost vyvadela z miry, takze jsem asi po hodine uklidnovani pres vratka strcila dovnitr ruku a hladila ho. Rufusek to velmi uvital, za chvilinku se uklidnil uplne, lehl si mi na ruku a ani se nehnul. Obcas tedy strcil hlavu k priotevrenym vratkum, ale nijak silou se ven necpal. Nicmene jsme pochopili, ze to pro nej porad neni ono a asi po dalsi hodine jsem si ho vzala na klin. Konecne! Rufus byl od teto chvile absolutne spokojeny, vrnel, preslapoval (mlecny krok), zvedave pokukoval po aute, na chvili si vlezl na klin priteli, pak zase mne a spokojene klimbal. :-)
Meli jsme opravdu radost.
Kdyz jsme dorazili do Prahy, zacalo ho velmi zajimat okoli osvetlene lampami. Ze zacatku jsme se mu snazili vysvetlit, ze je treba byt v klidu a evidentne se podarilo, protoze Rufus proste a jen chtel na palubni desku, aby mel dobry vyhled ven a odsud v klidu a pohode sledoval poslednich par minut jizdy okoli.

21.8.2007:
Dobry den,
Rufus se s novou kamaradkou - Amalkou - sblizil uz po prvni noci. Respektive ona se sblizila s nim... Rufus ji od zacatku prijal s vrkanim, jen Amalka potrebovala chvilku na zvyknuti. Fotky ze vcera jsou
tady.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dojetí

(Alča, 21. 8. 2007 17:56)

Moc pěkně píšete o Rufuskovi, až mi dojetím zvlhly oči.Taky jsme si nedávno brali z Hodonína dvě kočičky, tak vím, co prožíváte! Je to moc fajn. V práci se mi diví, že máme v bytě dvě kočičky, ale vůbec nevědí o čem mluví, kdo jednou zkusí, už bez kočičky nebude. Hodně krásných zážitků všem milovníkům čičinek...