Jdi na obsah Jdi na menu
 


Barborka 04 a Vivien 03

13. 9. 2023

20230824_162629.jpgKočka, nar. 5/2023
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

28.6.2023 - Oznamovatelka z Vacenovic nahlásila, že po bývalých nájemnících zůstali u domu kočka s dvěma koťaty a kocour. Nájemníci tu zanechali také králíčka, tomu se jí podařilo najít domov, ale neví co s kočkami, protože právě odjíždí, tak je nebude mít ani kdo nakrmit ... Kočka i kocour jsou hubení, mají průjem, kočka ač sama odrostlé kotě, má dvě koťata. Kočka Lucka, kocour Honza a koťátka jsou dvě kočičky - Barborka a Vivien. 13.9.2023 - Barborka společně s Vivien odjely do nového domova, do Charvátské Nové Vsi, do domku se zahradou, kde budou mít velkou rodinu a kamaráda pejska.

Další fotky zde.

Barborka byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala MUDr. Eliška Rampulová s Čičmůnkem. Děkujeme!

Barborka byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí přispívala Eliška Rampulová st. se Sofinkou. Děkujeme!

mensi.jpgKočka, nar. 5/2023
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

28.6.2023 - Oznamovatelka z Vacenovic nahlásila, že po bývalých nájemnících zůstali u domu kočka s dvěma koťaty a kocour. Nájemníci tu zanechali také králíčka, tomu se jí podařilo najít domov, ale neví co s kočkami, protože právě odjíždí, tak je nebude mít ani kdo nakrmit ... Kočka i kocour jsou hubení, mají průjem, kočka ač sama odrostlé kotě, má dvě koťata. Kočka Lucka, kocour Honza a koťátka jsou dvě kočičky - Barborka a Vivien. 13.9.2023 - Vivien společně s Barborkou odjely do nového domova, do Charvátské Nové Vsi, do domku se zahradou, kde budou mít velkou rodinu a kamaráda pejska.

Další fotky zde.

Vivien byla adoptována na dálku - na krmivo přispívala MUDr. Eliška Rampulová s Čičmůnkem. Děkujeme!

Vivien byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívala MUDr. Eliška Rampulová s Čičmůnkem. Děkujeme!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář