Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kris 02 a Kája

8. 9. 2023

kris.jpgKocour, nar. 2/2022
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

Při kastracích koček v rámci Kastračního programu v jedné domácnosti v Dubňanech jsme hledali domovy čtyřem koťatům. Pomocí FB se nám podařilo všechny koťata zadat, ale musela samozřejmě zůstat do 3 měsíců u kočky. Poté jsme zájemce kontaktovali, ale bohužel, pouze zájemkyně o šedobílou kočičku Lois si ji převzala, ale ostatní zájemci už nám neodpovídají. Proto kocourci Kent (černobílý), Kvído a Kris (oba šedobílí) byli přijati do útulku a hledáme jim domovy. 19.5.2022 - Kris je miloučký a mazlivý kocourek a velký fešák! Určitě potřebuje podobně starého kamaráda - kotě nebo mladou kočku, aby si měl s kým hrát a prohánět. Sourozenci mohou do nového domova odejít i spolu, v různé kombinaci, ale není to podmínkou. 24.5.2022 - Kris odjel do nového domova, do Vnorov, kde mají dvě kočky a dva psy. ... Později se ukázalo, že Kris je kočička!

Další fotky zde.

mensi.jpgKočka, nar. 5/2023
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

1.6.2023 - Oznamovatelka nám nahlásila, že v Mikulově u ubytovny venku porodila kočka koťata. Teď jsou jim cca 3 týdny, kočku u ubytovny lidé krmí, ale jedno z koťat v noci zmizelo. Kočičí mámu s celou rodinkou jsme přijali do naší dočasky a u nás jsme zjistili, že další  kotě má na krku absces po kousnutí. Koťata jsou dvě tříbarevné kočičky Kája a Kira, kocourek Kasper. 6.8.2023 - Kája je krásná kočičí slečna, jemná, hravá, mazlivá, je vhodná i do rodiny s dětmi, samozřejmě potřebuje i podobně starého kočičího kamaráda, může odejít s některým sourozencem (kočička Kira a kocourek Kasper). 8.9.2023 - Kája dnes odjela do nového domova, do Vnorov, do domku se zahradou, kde na ni čekají dva kočičí kamarádi a pes.

Další fotky zde.

 

Zprávy z nového domova:

5.jpg29.5.2022
Dobrý den,
Kris se má dobře, je to velký mazel, už se začíná kamarádit s našima kočkami. Chutná mu a je spokojený.
S pozdravem K.

19.9.2023
Dobrý den,
Kája je skvělá kočička. Ráda se mazlí a nejraději spí s námi v posteli. Rychle si zvykla na naše kočky a už jsou kamarádi. Chutná ji u nás. Je opravdu skvělá a moc Vám za ni děkujeme. S pozdravem K.

 

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář