Jdi na obsah Jdi na menu
 


Monty 03 a Tydla

15. 9. 2017

monty-maly.jpgMonty je asi tříletý kocourek, který přišel k jedné slečně na zahradu. Kamarádil s jejími kočkami, ale k člověku se nepřiblížil. Později onemocněl a bylo to čím dál horší…. Měl hnisavé oko, které nemohl otevřít a velkou rýmu. Chytit se nenechal.
Až jednoho dne, když byla venku velká zima, seděl na okně. Asi se rozhodl, že by mu už slečna mohla pomoct :-).
Montyho jsme vyléčily, daly vykastrovat, oko mu paní doktorka spravila jednoduchým zákrokem a Monty mohl do nabídky, ale slečna si to rozmyslela a Montyho si od nás odvezla zpátky. Tentokrát už do domu, protože se ukázalo, že je to veliký mazel a lidskou péči přijímá rád. :-) Nyní se kamarádí i s fenečkou jezevčíka a je rád, že se vrátil. Náklady na jeho léčbu slečna uhradila. 15.3.2013 - Monty byl umístěn do Archlebova, do domku, ke dvěma kočkám a pejskovi.
Fotky Montyho z jeho nového domova najdete zde.

tydla250.jpgKočka, kastrovaná, nar. 3/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Tydla a Matylda - obě kočičky byly nalezeny vyhladovělé v poli za Karlínem. Tydla je hodně hravá, hodně kontaktní a mazlivá. Nikdy nepřehlídne, když budete jíst a ráda se přidá k vám. V mazlení velmi náruživá, ale nikdy neškrábne, moc milá kočka. Některé kočky u nás si na ni zasedly a šikanují ji, moc by potřebovala nový domov. 15.9.2017 Tydla dnes odjela do Archlebova ke kocouru Montymu, kočce Šedince a jezevčici Eny.

Další fotky zde.

Tydla byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Kristýna Kubínová a kocourek Fufík. Děkujeme!Zprávy z nového domova:

2.1.2014

Je 2. 1. 2014 a já si pěkně ležím na okně (nad topením) se svou kamarádkou Šedinkou. Ještě před rokem jsem bydlel různě po půdách a tak různě, měl jsem hlad a byla mi zima a o teplém místečku u páníčků s jídlem jsem si jen snil. U jedné chalupy jsem viděl, jak kočky chodí oknem domů, tak jsem sebral všechnu odvahu a šel jsem si na to okno sednou taky - no a výsledek vidíte :-D. Foto.

13.3.2014
Monty je u nás právě rok a má se moc dobře, přibral a nejraději chrupká v pelíšku od vás, jeho kamarádka Šedinka čeká, až se pelíšek uvolní :-), posílám i foto. Zdravíme z Archlebova.

29.3.2015
Hlásím, že se mám moc dobře a mám tu spoustu kamarádů - posílám foto.

monty301.jpg28.1.2017
Mrzne a tam jsme všichni v pelíšku :-)

 

 

 

 

21.5.2017
Montyho překvapila na zahradě žába :-)

monty.jpg

 

 

 

 

 

 

Nové zprávy po příjezdu Tydly:

15.9.2017
Tydle se hned od počátku v novém domově líbí ...

tydla251.jpg17.9.2017
Ahojte,
prvni den, tj. v patek byla Tydla zavrena u me a videla jen Eny. V sobotu sla na obhlidku celeho baraku, videla se s kockama, prvni sycela Tydla, kocicaci Monty a Sedina celkem v klidu. Dokonce jsme po obede spaly vsechny holky (tj. ja, kocka Sedina, jezevcice Eny a nas novy prirustek Tydla) v jedne posteli, no a navecer se to nejak obratilo a zacala sycet Sedina a Monty se tak trochu bal a chtel radsi ven, ale vsechny hladim a hladim a hladim a ujistuju je, ze je mam nejradsi ;-).
Dědovi se taky zamlouva, protoze je hodne kontaktni a kdyz si dava cerstve vyuzeny spek, tak je pro ni kamarad cislo jedna :-).
Martina

25.9.2017
Seznamování s kočkami a vůbec tak celkově to probíhá na jedničku!

tydla350.jpg

 

 

 

 

 

 


ty2.jpg24.6.2018
Tydla i Monty se mají fajn!

2.2.2020
Nové fotky z domova Montyho a Tydly.

 

Fotky Montyho a Tydly z jejich společného domova najdete zde.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak to ma byt

(Katerina, 11. 4. 2020 22:23)

Krasny domov!

úžasná pohoda!

(jolana, 30. 1. 2017 7:54)

dýchá ze všech fotek Vašich zvířátek! hodně dalších takových:-) Mějte se jen krásně.
kočičí tlapičky z Chudčic

Montík

(Daniela, 13. 3. 2014 18:58)

Montíku,máš se náramně krásně,moc ti to přejeme!Máš prima lidičky!
Kočičí kamarádi a Daniela

Jůůů Monťas,....

(kočkoparta z Milotic, 2. 1. 2014 15:14)

Ty si lebedíš stejně jako my všichni a každý kdo se dříve či později ochomejtá okolo naší chalupy!Je super,že jsou i v Archlebově taky takoví špica lidičky jako jsou ti, u kterých se máš tak krásně.
Měj se pohodičkově Ty i Tvoji čtyřnozí i dvounozí.
my kocouři a kočičandy z Milotic a Daniela,mňauky Montíku