Jdi na obsah Jdi na menu
 


Salima

7. 3. 2015

sali300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2014

Salima je mourovatá kočička, kterou našly děti na cyklostezce v Hodoníně, kde se pletla cyklistům pod kola a přinesly ji k nám. Je to mladá, moc milá a mazlivá kočička, která u nás čeká na svůj nový domov. 7.3.2015 byla Salima umístěna do Želešic Brno venkov, do bytu ke kočce.

Další fotky od nás i z nového domova zde.

Zprávy z nového domova:

7.3.2015
Dobrý večer vážená pani Tomalová, Salinka je v pohodě. Moc Vám děkuji. S pozdravem P.

8.3.2015
Dobrý den paní Foltýnová, Salinka spinkala opravdu se mnou v posteli, ale na Princeznu syčí a nepusí ji k sobě. Bojí se jedna druhé. Doufám, že se zkamarádí. Podám pochopitelně další zprávy. S pozdravem P.

15.3.2015
Dobrý večer, Tomalová.
Srdečně Vás zdraví Salimka a Princezna, nová kamarádka Salimky. Kočička si velice dobře zvykla na nový domov. S Princeznou se během pár dní skamarádili. Salimka měla první dny navrch. Syčela a chrčela na ni. Dnes můžu napsat, že jím dvoupatrový domov na honěnou kolikrát nestačí. Salimka je opravdu mazel a spinká se mnou v posteli. Co je klad příchodu Salimky do nového domova je to, že Princezna je přítulnější a nechá se hladit a začíná se mazlit. Princeznu jsem si dovezla jako týranou kočičku a neměla důvěru k lidem. Doufám, že Vás moje správy ujistí, že Salimka má dobrý nový domov.
P.S. Je velká kamarádka morčete, ke kterému chodí  do klece spát na seno. To se nepovedlo vyfotit.
S pozdravem P.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To bude dobré!

(Daniela se svými osmi kočkoláskami, 9. 3. 2015 7:53)

Jen vydržet,holky se určitě začnou kamarádit a pokud by nezačaly,tak se budou aspoň respektovat.Mám jich osm a ty číče co se zrovna nemilují a nejsou si vzájemně sympatické,tak se ,alespoň respektují.No,nějaké to kočkování,zavrčení a "vyjasnění"si názorů je občas na denním pořádku,ale to tak asi má být.Mějte se pěkně.