Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tomášek 03

17. 6. 2018

prijem-tomasek.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2017
Umístění:
dočasná péče Hýsly

7.6.2018 - Kocourek Tomášek se k nám dostal na žádost svých majitelek. Matka s už dospělou dcerou, obě invalidní důchodkyně se dostaly do tíživé situace. Bydlely obě u druha matky, ten je z domu vyhodil a ony skončily i s kocourem na ulici. Přebývaly a spaly v autě i s kocourem, kocourka venčily na vodítku, nakonec dostaly místo v azylovém domě v Břeclavi. Potíž ale byla v tom, že tam kocour nesměl a tak skončil u nás. Jmenuje se Tomášek a velmi se bojí.
8.6.2018 - Využili jsme nabídku na dočasnou péči a dnes jsme Tomáška převezli k paní Lence. V normálním prostředí se Tomášek určitě brzy přestane bát. 17.6.2018 - Paní Lenka se rozhodla dát Tomáškovi domov trvalý!

Další fotky zde.

 

Zprávy z dočasné péče:

16.6.2018
Posílám pozdrav z dočastky.
Mám se tu docela dobře, furt mám plnou misečku s granulami, 2x denně dostávám masíčko z konzervy. Po týdnu jsem se konečně spřátelil i s domácí kočkou, i když ona ze mě není kdovíjak nadšená, ale občas si dáme aj čumáčkovou pusu. Jo a když jsme u
tomasek.jpgtěch pusinek tak domácí je děsná, furt mě pusinkuje :-). Copak jsem malé mimino, že mě musí takhle ceckat?! Ale abych ji udělal radost tak dělám jak mě to baví, ale pak jdu a radši se pořádně umyju. Taky, když přijde z práce domů tak ji jdu přivítat a to máte vidět co dělá, hysterka :-). To mě pusinkuje jednou tak. Taky mám strach aby nebyla nemocná a když v noci spí a trčí ji prsty z pod kapny tak ji hned kousnu ať si to schová... ještě, že mě má!!!
No nic, hlášení jsem podal a teď jsem z toho celý unavený a musím si zdřímnout. Posílám pár fotek ať vidíte, že nekecám.
Mňau a pa všem. Tomášek!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář