Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam firem

20. 2. 2020

Síťujte! 
Pokud kočka žije v bytě, je zasíťování balkonu a oken nezbytné! A to nejen v případě, že bydlíte ve vyšším patře a kočka by se mohla pádem zranit, ale i v nižších patrech hrozí, že se kočka v loveckém zápalu ožene po mouše, chroustovi a vypadne z okna nebo balkonu ven. Do prostředí, kde nikdy nebyla, nezná to tam a hlavně - nemá se jak vrátit. Zmatená a ve stresu se pak dostane dál od domova a už se vám nemusí podařit ji najít. 
Zasíťovaný balkon je pro vaši kočku BEZPEČNÝM místem odpočinku, je to její pozorovatelna a nahrazuje jí zčásti možnost volného výběhu. Na internetu dnes už najdete spoustu firem, které se zasíťováním zabývají a nebo se dají koupit i samotné sítě, které šikovný kutil připevní.

 

snimek-obrazovky--229-.png
Zasíťování v našich depozitech nám provedla firma K9 zcela zdarma.
Se zasíťováním jsme byly velmi spokojené.
K9 působí na území celé ČR.

 

 

Ochranné sítě (zaměření, výroba, montáž):

Ochranné sítě (pouze výroba nebo prodej, bez montáže):

 


Pokud znáte další firmy, které byste mohli doporučit, budeme velmi rády, když nám o nich dáte vědět.

 

Za Vaše tipy předem děkujeme!

 

Náhledy fotografií ze složky Síťujte!

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Síť na balkon

(Jitka, 24. 6. 2009 20:07)

Dobrý den.Prosím,kdo má nějaké zkušenosti ohledně síťování balkonů s firmou od Zlína,bydlíme u Zlína a všechny firmy,které jsou zde doporučeny jsou pro nás daleko.Barák je zatelený s plastovými okny.Děkuji

Sítě do oken

(etina, 20. 6. 2009 16:47)

Dobrý den, jak se vám podařilo kontaktovat firmu K9, nereaguje na emialy, nezvedaji telefony. Nevíte o jiné firmě, která je schopna instalovat sítě na zateplený panelák s novými plastovými okny?
Děkuji

Sítě do oken

(etina, 20. 6. 2009 16:47)

Dobrý den, jak se vám podařilo kontaktovat firmu K9, nereaguje na emialy, nezvedaji telefony. Nevíte o jiné firmě, která je schopna instalovat sítě na zateplený panelák s novými plastovými okny?
Děkuji

Sítě na balkón od K9

(Žaneta, 3. 4. 2009 12:49)

Před 4 týdny jsem se přihlásila na strákách K9, zadala míry, poslala fotografii. A tento týden máme sítě hotové. Firma je z Prahy ale za dopravu do Havířova jsme zaplatili necelé tři stovky. Sítě jsou nejen bytelné, ale i hezké. Můžu jen dodat "Klobouk dolů" a díky.

sítě na lodžii okres Plzeň

(Denisa Šuleková, 19. 2. 2009 23:02)

prosím nějaký kontakt na nějakou firmu v okolí Plzně?

Severní Morava

(Lucie, 11. 4. 2008 11:48)

DD, chtěla jsem se zeptat, zda někdo neznáte nějakou firmu, která balkony síťje na severní Moravě. Uvedené firmy jsou přece jen z ruky:-) Děkuju

Sítě proti hmyzu

(Hanka, 23. 7. 2007 10:24)

Přestěhovala jsem se do bytu, kde už byly vyměněný plastový okna a netušila jsem, která firma to dělala. Když jsem chtěla udělat sítě proti hmyzu (a kočkám) tak jsem od všech slyšela: "A máte ty okna od nás? My sítě dodáváme jenom jako příšlušenství k našim oknům." Nakonec jsem našla firmu Gato (www.gato.cz). Rychlé jednání, během 14 dní byly sítě vyrobený i daný v oknech a vypadají dobře.

Atypické sítě

(Kv. Řezáč, s.r.o., 19. 7. 2007 10:17)

Dobrý den, vyrábíme také sítě nepravidelných tvarů. Zdraví Petr Kovařík

sítě

(Miriam, 16. 7. 2007 13:36)

Dobrý den, lze sítě firmy KV Řezáč namontovat i do atypických oken, mám půdní byt ve kterém je plastové okno, které je nahoře zkosené? Už si s tím nevím rady, jak okno zabezpečit. Děkuji