Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šípek 02

10. 12. 2018

sip5.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2016
Umístění:
dočasná péče Holíč

21.11.2017 - Dnes jsme přijali tři koťata - jsou nemocná a mají velký průjem. Koťata byla nalezena v chatařské oblasti Radějov. Jsou to dvě kočičky a kocourek - Brusinka, Bezinka a Šípek. Šípek je bílomourek. Jsou v karanténě, na dietě a berou antibiotika.
30.1.2018 - Šípek se uzdravil, ale začal mít problémy s nově přijatými kočkami. Nováčky napadá, je ve stresu a rve se. Využili jsme nabídky dočasné péče, kde je sám, aby se uklidnil. 
30.3.2018 - V dočasné péči se Šípek uklidnil, je to velký mazel, je vhodný do klidné rodiny, kde se mu budou dostatečně věnovat, třeba i k seniorům. Přečtěte si níže zprávu z dočasky. Je potřeba respektovat, že Šípek má chronickou rýmu, bývá nemocný a často musí užívat léky. Ale lepšího a vděčnějšího společníka nenajdete.

10.12.2018 - Šípkův zdravotní stav se zhoršil a dnes kocourek podlehl HCM. Je nám to moc líto a děkujeme paní Zuzaně Apellové, u které byl Šípeček v dočasné péči, ale pro něj to byl domov, kde byl moc milovaný.

sipek300.jpgŠípek v dočasce, zpráva:

30.3.2018 - Je to krasny, mazlivy kocurik velmi pokojnej povahy. Podotykam ozaj pokojnej.
Momentalne sa nachadza v DO, ale jeho "docasna panicka" v lete travi vela casu mimo domova, a tak Sipek caka na svoj vysnivany domov.
Je to kocurik, ktory mal tazky start do zivota. Jeho doveru si treba najprv ziskat. Zo zaciatku je bojazlivy, ale ked pochopi, ze mu clovek neublizi, tak si ho zamiluje.
Je to taky tichy spolocnik. Vzdy sa zdrziava v blizkosti "svojej" osoby niekde pobliz. Nie je velmi akcny. Je ozaj pokojny, vacsinu casu prespinka a keby bolo na nom, tak by sa cely den nechal nosit alebo by lezal v kline na svojej milovanej osobe. Miluje hladkanie a skrabkanie. Len caka kedy sa niekto posadi, aby sa mohol na nom uvelebit. Ak si hned lahnete (napriklad aj na bok), nieje problem. Lahne si aj na rameno. V tomto sa velmi vynajde.
Je skor vhodny ako jedinacik. K pokojnym ludom ktori travia cas doma a chcu si ho sprijemnit tymto chlpacikom, ktory neprestajne vrni. Dajte mu domov a on vam da svoje srdce.


Další fotky zde.

s4.jpgŠípek byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byli František, Markétka, Čubinka, Picinek a Baginek. Děkujeme!

Také děkujeme paní Zuzaně Apellové, u které byl Šípeček v dočasné péči, ale pro něj to byl domov, kde byl moc milovaný.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář