Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zrzounova jedenáctka

 

12.12.2013
Zimg_0076-prednabidka.jpgRZOUNOVA JEDENÁCTKA aneb
SNÍM ČI BDÍM?


Další fota zde.

Je to asi čtrnáct dní, co nás kontaktoval pán, kterému jsme pomáhaly s kastracemi plašanek ve firmě kde hlídá. Má prý spolupracovníka, který má jedenáct koček v bytě, nemá na krmení a kastrace, nějak se mu to vymklo…, sousedi si začínají stěžovat. Poprosil nás o pomoc.

Jely jsme se podívat. Byly jsme v lehkém šoku, protože z pokoje na nás vykouklo jedenáct zrzavých hlaviček různé velikosti. Počátkem nechtěného chovu byl páreček koťat, zrzavou holčičku pán našel na sběrném dvoře v Hodoníně a kocourka mu dali spolupracovníci. Během tří let jich má jedenáct.

Pán se dostal do finanční tísně, tak neměl na kastraci, ale nedomyslel, že živit čím dál víc krků je horší, než vykastrovat kocoura a kočku.

Začaly jsme kastrovat, dovezly jsme léky pro tři nemocná koťata a krmivo pro všechny. Dnes jsme byly odčervovat a za týden budeme vakcinovat. Musíme říct, že po tom jak vypadaly, když jsme tam byly poprvé a jak vypadají teď, je vidět rozdíl. Koťata jsou zdravá, všichni přibraly, je vidět, že dobré jídlo a dobré granule dělají divy.

Pomalu se můžou začít hlásit zájemci! Jsou tu:
3 kastrovaní kocouři
5 kastrovaných koček
3 koťata – dvě holky a jeden kluk

12.2.2014 Během posledních dnů jsme převezli do našich depozit všech 9 koťat - zrzků. Musíme zjistit jak se chovají, jestli jsou kamarádští k ostatním kočkám a hlavně do jakých nových domovů budou vhodní. Zatím se bojí, ale lepší se to. Mikešek a Micinka - zakladatelé rodu zůstali zatím u pána.

 

Fotografie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář