Jdi na obsah Jdi na menu
 


XI. umísťovací výstava koček

26. 10. 2018

 

Milí přátelé, příznivci a sponzoři!

Zveme Vás všechny na naši

XI. umísťovací výstavu opuštěných koček,

která se bude konat v sobotu

17.11.2018 v Brně ve Vaňkovce

 Café Práh

letak1.jpg

 

Přijďte si vybrat kočičku nebo pokud už nějakou máte, tak jí vyberete kočičího kamaráda. Budeme tady mít také náš charitativní krámek, můžete zde zakoupit pelíšky a hračky pro kočky, hrníčky, šperky a další pěkné věci a  přispějete tak na opuštěné kočky.


imgp8284.jpg
Další fotky zde.

 

Na XI.umísťovací výstavě v Brně našli domov - Juditka, Tony 02, Štěpánka 03, Hugo 03, Gabra a Natan 03, Bela 03, Darwin 02Sandra - celkem 9 koček

Na výstavu přišlo 172 platících navštěvníků a domov našlo 9 našich koček. Děkujeme všem, kdo dali některé z koček nový domov.

My zachraňujeme kočky z ulice, ale ty pak potřebují zachránit ještě jednou - před životem v útulku. Potřebují nový domov a ten jste jim dnes dali vy.
Některá z koček je "všudezdejší" a už teď se s vámi spokojeně povaluje na sedačce ..
Ale některé kočky mají bázlivější povahu nebo mají za sebou z venku nějakou negativní zkušenost, některé prožily v útulku dlouhou dobu nebo zde dokonce vyrostly od kotěte, takže počítejte s tím, že se u vás mohou bát. Počítejte s tím, že první dny může kočka odmítat potravu i vodu, někdy ani nepoužije WC.
U bázlivějších koček se může stát, že kočka bude v noci naříkat, mňaukat a že se špatně vyspíte. Nedivte se jí, nechápe proč je na tomto pro ni cizím místě, neví, co ji tady čeká, bojí se a její smutno po jejím bývalém domově. Nevzdávejte to, prosím!
Kočka neví, že u vás jí bude stokrát líp, než v útulku s šedesáti dalšími kočkami, kde není dost času na mazlení a hlazení, ona potřebuje čas, aby to zjistila.

Zajistěte okna sítěmi, neotvírejte ventilačky, jsou pro kočku nebezpečné a pokud bude moci kočka u vás chodit ven, nezapomeňte, že poprvé to může být až po měsíci pobytu u vás!

Mějte trpělivost, dejte kočce čas a ona vám to po zbytek života stonásobně vrátí. Něco málo rad do začátku najdete zde.
Děkujeme.


Děkujeme PaedDr. Janě Stěničkové ze ZO chovatelů koček Brno 36 za pomoc s propagací výstavy.

Děkujeme MVDr. Suché za veterinární přejímku.

Děkujeme Pavle Navrátilové a Jitce Rampáčkové za focení výstavy.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří nám pomáhali s propagací výstavy nebo přijeli pomoct s přípravou výstavy, s montováním klecí, s prodejem v krámku a uklidem po skončení výstavy.

Děkujeme sponzorům výstavy - firmám ACANA a VITAKRAFT. Děkujeme za pronájem sálu CAFÉ PRÁH.

Děkujeme za sponzorské dary!

Bez vás všech by to nešlo, děkujeme, že nám pomáháte pomáhat! Vaše Kočky SOS


 

 

Sponzorem výstavy jsou firmy ACANA a VITAKRAFT

acana-logo-450.jpg
 

vitakraft-logo2.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Plakát

(Vlaďka, 27. 10. 2018 13:07)

Krásně zpracovaný plakát!