Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jituška(02)

11. 11. 2012

jituska02-02.jpgTříbarevnou Jitušku našla naše známá v prosinci 2011 u gymnázia v Břeclavi. Potulovala se tam, nikdo se k ní nehlásil, a protože to bylo u hlavní silnice a hrozilo, že ji přejede auto, vzala ji raději k nám. 26.3.2012 byla již jednou umístěna, byla ale kvůli změně v rodinné situaci majitelů vrácena. Jituška je u nás moc nešťastná, trpí tím, že je tu tolik koček. Lidi má moc ráda, je milá, hravá a mazlivá. Bude spokojená jako společnice k podobně staré kočce, ale i jako jedináček, pokud nebude doma příliš často sama. Přestože v předchozím domově měla výběh, vzhledem ke své klidné povaze může být umístěna i do bytu. Nový domov našla díky umisťovací Výstavě pro kočku - 11.11.2012 byla umístěna do Prahy.  

Děkujeme Garfovi, Johance a Flekiemu Straňákovým, kteří Jitušku do jejího prvního umístění podporovali formou adopce na dálku. 

Fotografie z prvního nového domova najdete v naší fotogalerii na Kocky-online.cz.

Fotky Jitušky najdete zde.

 

Z jejího nového domova máme tyto zprávy:

12.11.2012
Dobrý den, včera jsem si od Vás přivezla Jitušku. Musím přiznat, že jsme z ní celá rodina nadšeni, Jituška se aklimatizovala velice dobře, je moc milá, hodná a mazlivá. Na zavolání přiběhne jak pejsek, takovou kočičku jsem ještě nikdy nezažila.....
Jen jsem se chtěla zeptat, zdá se mi, že asi nebude obyčejná kočička, že asi bude něčím křížená, jestli nevíte.... ! máme doma ještě morčátko, tak jsem je dala k sobě aby se očuchali a Jituška vydrží sedět dlouhé chvíle u bedýnky a pozoruje ho, je to legrace... :-) Bude se mít u nás jak v bavlnce, nic jiného si nezaslouží, je to naše zlatíčko. Mějte se moc hezky a příště pošlu i fotky.

11.12.2012
Dobrý den, posílám pár fotek Jitušky........ má se moc dobře a je to naše zlatíčko........ Nejvíc si oblíbila mého syna, pořád jí má na klíně a chce mazlit.......... Jsem ráda, že se tak bez problému u nás zabydlela. Mějte se moc fajn.

10.6.2013
Dobrý den, posílám pár fotek Jitušky...  
má se moc dobře, je to naše zlatíčko.  Mějte se moc hezky
.

12.5.2014
Dobrý den,  posílám pár fotek Jitušky.  Má se báječně je to naše zlatíčko. 

30.3.2015
Dobrý den, posílám pár fotek Jitušky, máme se báječně a nic nám nechybí. Přeji  krásné  jaro  a  hodně veselých  kočiček. Mějte se moc hezky M.

Fotky Jitušky najdete zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Moc pěkná kočička

(Daniela Jestřábová, 11. 6. 2013 13:39)

Děkuji za potěšující zprávy o Jitušce a důkazné foto které potvrzuje,že je o Jitušku s láskou pečováno.Hodně štěstí a zdraví kočanďě i její rodince.
S pozdravem Daniela z Milotic a její sedmičlenná kočičí smečka + labradorka Lussy,jo a manžel Roman......