Jdi na obsah Jdi na menu
 


Piha a Špagetka

2. 5. 2015

piha300.jpg

Kočka, kastrovaná,  nar. 8/2012

Bílá Piha s černými flíčky po kožíšku a pihou na nosíku byla v srpnu 2012 se svým bráškou nalezena jako třídenní odložené koťátko u cestičky u ZOO. U nás se jich ujala kočka Vada, bohužel přes naší i její péči Pihy bráška nepřežil. Piha je drobnějšího vzrůstu, jinak je to milá, mazlivá a velice hodná kočička.
31.12.2014 Piha žije v útulku už druhý rok, ocitla se tu v podstatě hned po narození a nic jiného zatím nepoznala. Nový domov by si moc a moc přála. 2.5.2015 byla Piha umístěna spolu se Špagetkou do Rájce Jestřebí, do bytu.

Fotky Pihy z pobytu u nás a z nového domova společného se Špagetkou zde.

Piha byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Jana Bartušková a Michal Adamopulos. Děkujeme!

spageta300.jpgKočka, kastrovaná, nar.10/2013

Tato malá hubená kočička dělá čest svému jménu, je to prostě Špagetka. Je bílá s barevným ocáskem. Byla se svými sourozenci na zahrádce u Mutěnic. Je mazlivá, nekonfliktní a kočky snáší dobře. 2.5.2015 byla Špagetka umístěna spolu s Pihou do Rájce Jestřebí, do bytu.

 

Špagetka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Jarek, Eva a kocour Dexter z Brna.  Děkujeme!

Další fotky Špagetky z pobytu u nás zde.


Zprávy z nového domova:

3.5.2015
Dobrý den, posílám fotky ze včerejška, Pihulka a Špagetka zatim nevylízají, ale byly se vyčurat v záchodku, ale nevím jestli si nečeho zobly nebo napily, nezdá se mně, že by jídla ubylo. V noci jsem je slyšela trochu pomňoukávat, tak jsem se za nima šla podívat a Špagetka zrovna seskakovala z okna v kuchyni, byla to tam asi okouknout a dneska jsem pro změnu ráno narazila na Pihulku, jak se schovaná v koupelně za pračkou,  takže když je klid a nikde žádný pohyb tak holčičky se tady pomalu rozkoukávají, doufám že za chvílu přestanou tesknit a budou se tu cítit dobře a spokojeně, srdečně zdraví z Rájce Hana P.

6.5.2015
Dobrý den,tak kočičky už se tu pomalu zabydlely, Piha se ještě trochu bojí prozkoumat celý byt, ale Špagetka už to má celý prozkoumaný :), jsou to moc hodný holky a Piha mě dnes vlezla na klín a pěkně si tam lebedila, jinak pěkně papají a vzorně používají zachudek. Jsou to mazlivky naše :). Z Rájce zdraví Hana z Honzem a kočičkama.

13.6.2015
Dobrý den, Piha a Špagetka se u nas už dokonale zabydlely, jejich nejlepší hračky jsou tkaničky od bot a chodí lehávat na klín mně i Honzovi, a nejvíc ožívají večer a ráno nemusím mít budík nastavený na vstávání do práce, mají to holky načasovaný :)

31.12.2015
Dobry den přeji
a taky jen to nejlepší v novém roce a posílám taky pozdravy od Pihulky a Špagetky, které už se dokonale zabydlely a jsme rádi, že je máme,s něma jsou dny o sto procent lepší, jsou to mazlivky největší, hlavně Pihulka,

piha400.jpg
Špagetka je takový kočičí éro a obě moc rády chodijou spat na klín, jenom si sednem a už je tam máme :), prostě jsou moc hodný a šikovný.
Posílám pár fotek, mějte se hezky a přeji at se vám daří a co nejvíc kočičkám nové domovy,
se srdečným pozdravem Hana a Honza

12.2.2017
Dobrý den pani Tomalová,
s obrovským smutkem vám musím napsat že jsem musela nechat odejít za duhový most v pátek našeho maličkýho miláčka Špagetku, moc mě to mrzí a bolí, moc dlouho s nama nebyla chudinka, ale i za tu chvilku nam udelala moc radosti a byli jsme šťastní, že sme si ji vybrali společně s Pihunkou, která je stejné miláček jako byla naše maličká Špagetka.
Nešlo to jinak, začal ji odumírat jazyček a nemohla se už ani najist a umyt, bylo to hrozný jak pro nás, ten pohled na ni, tak pro Špagetku....

Dobrý den,
je mně to moc líto, ale u vás měla ten skutečný dobrý domov i když krátce.
Nemoci se nevyhýbají nikomu, tím spíš kočičkám ze špatných poměrů ze kterých se k nám dostaly. U vás byla Špagetka milovaná a to je důležité.
Jestli chcete Pihulce kamarádku, budu ráda, když si přijedete a zachráníte další dušičku :-).
Tomalová

Fotky Pihy z pobytu u nás a z nového domova společného se Špagetkou zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hurá

(marie, 3. 5. 2015 13:36)

Dobrý den,to je krásné Pihulka má konečně domov, a Špagetka hezoučká taky. Určitě bude dýl trvat než si zvyknou, hlavně Pihuška byla v útulku hodně dlouho. Ale určitě pak budete všichni šťastní, i kočičky. Přeji Vám hodně pohody s kočičkami, a aby byly zdravé a spokojené, a Vy s nimi.

naše krásky

(hana písaříková, 3. 5. 2015 11:18)

já se polepším a zprávy budu psát na email :)a pani Danielo děkuji,Piha mě hned dostala těma svejma kukadlama a tak jsme chtěli ještě nějakýho partáka a vybrali jsme Špagetku,trpělivost máme velkou a už se těším až se kočenky přestanou bát :)

holky u nas

(hana písaříková, 2. 5. 2015 15:11)

tak se holky zatim boji a schovávají se,ale kyž je ticho tak pomaličku prozkoumavají nový bydlení,doufám že se jim bude u nás líbit a brzy si zvyknou :),jsou to krásky :)

Re: holky u nas

(Kočky SOS, 2. 5. 2015 16:43)

Děkujeme za první zprávičku, určitě si zvyknou, chce to čas. Jen Vás ještě poprosím, abyste nám zprávy zasílala na náš e-mail kocky.sos@seznam.cz kam můžete posílat i na fotky.

Re: holky u nas

(Daniela se svými osmi kočkoláskami, 2. 5. 2015 20:54)

Pani Písaříková,máte opravdu nádherné kočičí krásky-gratulujeme k jejich výběru a ze srdce přejeme mnoho šťastných,zdravých a hlavně láskyplných let které si vzájemně dáte.
Nebojte,holčičky si zvyknou a bude jen a jen dobře,chce to obrovskou dávku trpělivosti,ale tu Vy určitě máte,vyplatí se to, a číčám bude ve vaší péči krásně!

piha

(hana písaříková, 29. 3. 2015 9:03)

nádherná