Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky z Mutěnky

 
img_19571-nab.jpg18.3.2014: Zatím co se nám v měsíci březnu daří poměrně dobře hledat nové domovy pro naše svěřence, po 11 zrzcích máme další příjem.

12 koček ze zahrádek "na Mutěnice". Už cca 4 měsíce jim zajišťujeme krmení a postupně kastrujeme - ošetřujeme příšerný svrab a velké hnisavé záněty uší. Teď nastala kritická situace, kdy sousedé zahrádkáři vyhrožují fyzickou likvidací koček. Z jedné strany otravou a z druhé roztrháním psy. Navíc paní, co se na zahrádce o kočky stará, musí zahrádku opustit . Zatím jsme převezli k nám do depozitů 9 koček, zbývá převzít ještě tři. 

Další fotky zde.

 

Fotografie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kočky z Muťěnky

(Renata Žaludová, 25. 3. 2014 0:07)

jsou všechny krásné, byla by jich moc škoda! Snad si zvyknou na lidi a najdou domovy, moc jim to přeji! Ta bílá mi připomíná mou "plašanku" Lízu ze Znojma, mám o ni pořád strach, ale zřejmě tam žije již několik let a teď už tam kočkám lidi neubližují.
Ti bezcitní lidé ani neví, o kolik kočičí lásky se připravují. Přeji jim, ať je nemá nikdo rád!

Nádherné kočky!!!!

(Daniela, 19. 3. 2014 9:16)

Milovníci koček určitě budou souhlasit,že jsou to překrásná zvířata,kočky jedna krásnější jak druhá!Díky skvělým ženám z SOS kočky Hodonín,mají naději,že uniknou strašnému osudu zlých,odporných a bezcitných lidí,jako jsou ti,kteří vyhrožují likvidací koček a že se dostanou do rodin,ve ketrých budou milováni a opečováváni.Velký dík,dámy z sos!!!!!
Míce,nebojte,jste v bezpečí a bude už jen lépe,Pani Tomalová a Lucka Foltýnová vám ublížit nenechají.Držím pěstičky a moje kočeny tlapičky.