Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezinka 02 a Brusinka 02

13. 3. 2018

bezinka350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hodonín II.

21.11.2017 - Dnes jsme přijali tři koťata - jsou nemocná a mají velký průjem. Koťata byla nalezena v chatařské oblasti Radějov. Jsou to dvě kočičky a kocourek - Brusinka, Bezinka a Šípek. Bezinka je mourečka. Jsou v karanténě, na dietě a berou antibiotika.
15.2.2018 - Bezinka je zdravá a může do nového domova. Je to hravá a mazlivá kočička, závislá na svojí sestře Brusince. 13.3.2018 - Bezinka a Brusinka byly umístěny společně do domku v obci Luleč u Vyškova.

Další fotky zde.

Bezinka byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Evička, Šarovy. Děkujeme!

brusinka290.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hodonín II.

21.11.2017 - Dnes jsme přijali tři koťata - jsou nemocná a mají velký průjem. Koťata byla nalezena v chatařské oblasti Radějov. Jsou to dvě kočičky a kocourek - Brusinka je mramorovaná, Bezinka a Šípek. Jsou v karanténě, na dietě a berou antibiotika.
15.2.2018 - Brusinka je zdravá a může do nového domova. Je to hravá a mazlivá kočička, závislá na svojí sestře Bezince. 13.3.2018 - Bezinka a Brusinka byly umístěny společně do domku v obci Luleč u Vyškova.

Další fotky zde.

Brusinka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Jorga Lišková, Bucík, Liduška a Jeník. Děkujeme!

Zprávy z nového domova:

14.3.2018
Dobry vecer,
Brusinka zkouma, lita po parapetech, na stul, nam na klin se pomazlit. Bezinka je zalezla v koutku a vse jen zatim sleduje, necha se pohladit, ale kdyz zkusim vic, zacne se zvedat, tak ustoupim a dam ji klid. Zachudek i jidlo jsme dali blizko Bezinky, obe jidlo ocuchaly, ale zatim nejedly. Dobrou noc a dekujeme.

b-b2.jpg15.3.2018
Dobry vecer,
holky uz vcera vecer obe trochu snedly a dnes o neco vic. Brusinka je neskutecny mazel a Bezinka se nam doted stranila a casto plakala, tak jsme ji dopravaly klid, ale ted uz si za mnou prisla sama a ted se nemuze domazlit. Dnes bohuzel netopime v krbu, ale to je vyjimka, Brusinka se uz vcera vyhrivala na skrabadle u nej.
A tyhle 2 holky jsou presne to prave pro nas. Malou jsme vcera odnesli z auta spici rovnou do postele, ale v 6 rano se vymrstila na posteli: kocity, musime je vyndat z klece … :-)

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paráda!

(Daniela se svou kočkopartou, 14. 3. 2018 20:10)

Tak teď jen rychle se adaptovat na novou rodinu a prostředí a hlavně hodné lidičky a dlouhý,šťastný život,kočičky!