Jdi na obsah Jdi na menu
 


Della 02

1. 9. 2023

mensi2.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2021
Umístění:
depozitum Hodonín II.

26.9.2022 - Ve večerních hodinách nám oznamovatelka z Mutěnic nahlásila nález kočky, která je těžce zraněná. Na místě jsme zjistili, že kočičce visí přední nožka jen na vlásku, je celá špinavá, vyhublá, zranění je staré, silně zapáchající. Vzali jsme ji do našeho depozita, dostala jméno Della. Druhý den byla provedena amputace. Della je úžasná, mazlivá a statečná. Pomoci jí můžete adopcí na dálku. 16.11.2022 - Della je hodná kočka, mírnější, submisívní povahy. Je mazlivá, chytrá a s pohybem nemá žádný problém, zvládne schody i vyskočí na postel. Společnost velkého množství koček jí nedělá dobře, ráda by co nejdříve odešla do nového domova, s jednou či dvěma kočkami v pohodě nebo pokud bude moci i na zahrádku s bezpečným plotem, může být i sama. 1.9.2023 - Della dnes odjela do nového domova, do Moravského Písku, do domku se zahradou, kde na ni čeká kocourek Samuel.

Další fotky zde.

Della byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Nicole Schneiderwindová s kočičkami Mínou, Jednoočkou, Pepinkou a kocourkem Dastym. Děkujeme!

Della byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívaly Anna a Svatoslava Sůkalovy s Papájou a 8 kočičkami. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Adopce

(Anna Sůkalová , 1. 10. 2022 19:16)

Dobrý den, je možnost kočičku adoptovat? E-mail sukalovaanna@gmail.com
Děkuji Svatoslava a Anna Sůkalovi

Re: Adopce

(Kočky SOS, 2. 10. 2022 20:18)

Dobrý den,
jak postupovat najdete vlevo v menu v rubrice "Adopce na dálku" nebo když kliknete výše v příspěvku v červeném textu na "adopce na dálku".
Děkujeme.