Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dixi 02

28. 1. 2021

img_20191211_142339.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2018
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

21.11.2019 - Na bývalý statek v Mutěnicích, kde se krmí plaché kočky, se přitoulala tato mourečka. Je mazlivá, stále se snažila dostat dovnitř k lidem, tak jsme ji přijali a budeme jí hledat domov. 8.1.2020 - Dixi může do nového domova. Je to krásná tmavá mourinka, mazlivá, zvědavá, velmi hravá. Z většího množství koček je nervozní, doporučujeme max. 1 parťáka a nebo pokud bude moci chodit ven, může být i jedináček. K malým dětem není vhodná. 28.1.2021 - Dixi odjela do nového domova, do Novosedel, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Dixi byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila Blanka Rybová a kočičky Amálka a Eliška. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

29.1.2021, telefonicky
Dixi chodí za námi i na záchod, tlapkuje peřinu, zařadila se do chodu domácnosti naprosto skvěle, v 6 ráno je budíček, všichni ji prostě miluji!

img_9384.jpg30.1.2021
Mamka říkala, že byste ráda měla nějaké foto Dixi od nás, tak přílohou posílám. Myslím, že se jí u nás líbí, zvládla dnes i delší návštěvu v podobě 4 letého synovce - hráli si spolu, nechala se od něho šimrat. Občas vytáhla drápky, ale stíhali jsme Fífu upozorňovat, co se jí líbí a co ne a on to respektoval, takže věřím, že byli spokojeni oba :-) . Večer spala v "kukani", posílám foto z jejího odpoledního spánku. Tedy spala, dokud jsem nepřišla s foťákem. Pokaždé, když ho vytáhnu, tak si chce hrát, nebo chce asi makro fotky :-D , když mi pořád do něho "leze" ;-).
Toaletu používá od včerejška také v pohodě (šla až pozdě v noci, mamka z toho byla trošinku nervózní), myslím, že ve finále budou spokojeni všichni, Dixi i rodiče, potažmo celá rodina. Mějte se, určitě časem zase nějaké foto pošlu :-) . Leona

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář