Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pluto 03

15. 10. 2019

pluto1.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2018
Umístění:
depozitum Hodonín II.

28.1.2019 - Dnes večer k nám byl k nám přivezen kocourek, který se od včerejšího večera zdržoval na OMV Lužice, postával u dveří a mezi stojany na tankování ... Kocourek je čistý, dobře živený a nedávno po kastraci! Hledáme majitele. Volat můžete na 724 142 463.
27.4.2019 - O kocourka se nikdo nepřihlásil a tak mu hledáme nový domov.
Pluto je kočičí osobnost! Je milý, je mazlivý, někdy rád laškuje a chytá ruku, která ho chce pohladit (jen lehce). Rád asistuje u domácích prací především v kuchyni a musí od všeho ochutnat a zhodnotit. Když se mu to podaří, má radost. :-) Nevím jak to vyjádřit, ale je to prostě veselý a zároveň přemýšlivý kocourek. S kočkami vychází. Rád by chodil ven nebo měl zabezpečený výběh. 15.10.2019 - Dnes Pluto našel svůj nový domov v Brně, v domku se zahradou, kde na něj čeká kočička.

Další fotky zde.

Pluto byl adoptován na dálku - podporovali ho Kohútovi a kočička Ophélie. Děkujeme!

 

Z nového domova:

16.10.2019
Milé dámy,
posílám, jak jsem slíbila, krátkou zprávu o kocourkovi Plutovi. Kocour si hned omotal kolem prstu celou naši rodinu. Bez ostychu prošmejdil celý dům, uvařil se mnou večeři, snědl odřezky masa i granule a viděla jsem ho i pít, nechá se pochovat. Pak byl ze zážitků tak unavený, že v klidu prospal celou noc a vůbec jsme o něm nevěděli. Takže, co se týká něho, tak žádný problém. Akorát záchodek zatím používá pouze na spaní… když tak mu budeme muset koupit ještě jeden. :-)
Seznámení s naší kočičkou už proběhlo. Zatímco Pluto kočku částečně toleruje a částečně ignoruje, tak kočka to nese těžce (je v podstatě pořád zalezlá za gaučem). Ale chuť k jídlu ji nepřešla a podařilo je jí Pluta zahnat zpátky do prvního patra, což ji dost uspokojilo, tak myslím, že to půjde…
Za kocoura moc děkujeme a přejeme Vám, ať se daří.

Marta

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je-li po kastraci,

(Renata Žaludová, 31. 1. 2019 22:50)

nedalo by se kontaktovat veterinární odinace v okolí? Třeba by si někde vzpomněli čí by mohl být