Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sisinka 02 a Týnuška

17. 3. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

8.1.2021 - Sociálně slabá rodina se dostala do potíží a musela se vystěhovat z domku v Moravské Nové Vsi. Na zahradě domu by zůstala tři koťata, začervená s nafouklými bříšky, v uších svrab. Přijali jsme je k nám, černý kocourek dostal jméno Vendelín, tříbarevná kočička je Šmudlinka a bílomourovatá Sisinka. 16.2.2021 - Sisinka je zdravá, mazlivá a hravá kočička a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s některým ze sourozenců. 27.2.2021 - Sisinka dnes odjela do nového domova, do Brna, do domku, kde na ni čekají dvě kočičky.

Další fotky zde.

Sisinka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Moravcovi. Děkujeme!

Sisinka byla adoptována na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu jí hradili Pješčakovi. Děkujeme!

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

11.1.2021 - Tato dvě koťátka se dnes dopoledne schovávala pod keřem v Moravské Nové Vsi. Koťata byla žíznivá, vyhladovělá a prochladnutá. Byla vyděšená a myslime si, že je tam někdo vyhodil. Jsou moc mazlivá a vděčná a jakmile se najedla a napila, tak už leží na křesle v kanceláři a spí. Zůstanou tady v karanténě, pak přejdou do depozita. Je to kočička a kocourek - Týnuška má černý čumáček a Ivánek bílý. 17.2.2021 - Týnuška je nádherně vybarvená kočička, mazlivá, hravá a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda, Ivánek už domov našel. 17.3.2021 - Týnuška dnes odjela do nového domova, do Brna, do domku, za Sisinkou.

Další fotky zde.

Týnuška byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

Týnuška byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spjené s pobytem v depozitu jí hradila Ludmila Tvrdoňová a kocouři Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář