Jdi na obsah Jdi na menu
 


Snow 02

26. 11. 2019

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 2/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

24.9.2019 - Dnes jsme přijali dva kocourky, majitelka jejich pořízení dobře nezvážila a nyní se dostala do tíživé situace. Bílý kocour Snow je hluchý, nekastrovaný, nemocný, starý 7 měsíců a šedý kocourek Shadow má 4 měsíce, nekastrovaný. 24.11.2019 - Snow je kastrovaný, zdravý a může do nového domova. Snow je úžasný kocourek. Miluje mazlení, pokaždé se přiběhne přivítat a vyloženě si říká o pohlazení. Neslyší a kvůli jeho handicapu mu trvá trošičku déle, než si zvykne na nově příchozí kočky a to se projevuje vrčením a syčením. Má strach, vnímá věci jinak, než ostatní a tak prostě brblá, ale pak si zvykne a je zlatý. Každý, kdo přijde na návštěvu si ho zamiluje. Je to velice hodný, klidný a vyrovnaný kocour. Rád se chová, rád si hraje. Měl by být s kočičím, aby si mohli hrát a spinkat spolu. Je vhodný pouze do bytu. 26.11.2019 - Snow dnes našel nový domov, odjel do Hodonína, do bytu, kde ho čeká kočička a pejsek.

Další fotky zde.

Snow byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu mu hradili Kohútovi a kočička Ophélie. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

img_20191128_110600.jpg30.11.2019
Ahoj tetičky,
hlásím se, sice je to pár dnů co bydlím v novém domě, ale musím se pochlubit, že jsem se tu zabydlel velice rychle. První noc jsem proplakal, protože mě zavřeli na noc do kuchyně. Báli se, že bychom si s Miki ublížili. Ale já bych ji přece neublížil. Oblíbil jsem si nejmladší členku rodiny, blbneme spolu, spinkáme (už mě nezavírají).
Dali mi jiné jméno, protože když se mi něco nelíbí nebo mám hlad dávám to hlasitě najevo, také když nejmladší jde do školy, sedím u dveří a pláču za ní. Tak se tedy jmenuju Lionel :-) a jelikož neslyším je mi to fuk, když mě potřebují zavolat musejí za mnou dojít a ukázat co chtějí. Jsem prý velice dobrý ochutnávač, pekla pro nás všechna zvířátka cukroví a všechno mi chutnalo. Rád ji asistuju v kuchyni, ale je ze mě nervózní, protože strkám packy tam kde nemám. :-)
Posílám vám všem pusu a zase se brzy ozvu. Lionel ♥️

mensi.jpg5.1.2020
Ahoj tety,
ozývám se po měsíci z nového bydlení. Řeknu vám, bydlet s nimi je někdy na nervy. :-) Teď jak byli vánoční svátky to bylo žůžo - stromeček, dárky, cukrovíčka a blikající světýlka, prostě něco pro mě, co mohu vše packou " osahávat" a samozřejmě vše strkat do pusy a pořád jsem je měl za zadkem, neustále mi všechno brali, zakazovali, ale já si počkal až všichni budou spát.  S mojí "ségrou" jsme se sblížili, někdy se ignorujeme, spíme vedle sebe nebo jen tak se honíme, až se nám směji, prý je s námi sranda. Mám nového kamaráda je jen o 2 m mladší , tak si spolu více rozumíme (návštěvujeme se). Ségru skolila angína přes svátky a tak pořád byla u doktora, záviděl jsem ji, chtěl jsem taky do přenosky, ale pokaždé mě z tama vyhazovali. Taky jsem jí neustále hlídal, spal vedle ní. Ještě něco miluji vodu, každé ráno si umývám packu a čumáček, když si oni čistí zuby a večer jim lezu do sprchy. Když si mě chtějí pochovat, jsem nevrlý a vrčím na ně. Prostě ne, nechci se chovat.
Mám se skvěle, papam všechno co mi dají, jsou prý se mnou spokojení, tak ještě aby ne ...
Jsem prý jejich král! :-)   
Tak se mějte krásně a úspěšný nový rok.
Pac a pusu všem Lionel

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář