Jdi na obsah Jdi na menu
 


ul. Komenského, Hodonín

12. 3. 2015

puci270.jpgPuci

Asi pětiletá kočička, která byla nalezena se svými koťátky v centru Hodonína, kde se skrývala v zahradních kůlnách. Svá koťátka postupně vodila jednotlivě za stravou, ale vzhledem k jejich velmi podobnému zbarvení (černo-bílá) jsme si až později uvědomili, že se jedná o více kočiček. Matka Vendelína, Fifi, Báry a Majdy je teď už vykastrovaná. Později jí musely být odstraněny také všechny zoubky z důvodu rozsáhlého zánětu v dásních. I přesto, že už více jak 2 roky žije s lidmi, je k nim stále dost nedůvěřivá a obezřetná.
Puci je  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je paní Zdeňka Pokorová. Moc děkujeme!

Fotky plašanek z ul. Komenského zde.

vendelin270.jpgVendelín

Tříletý černobílý kocourek, jediný kluk z vrhu. Syn Puci, stejně jako jeho matka je k lidem nedůvěřivý, ale hodný, čistotný a k jiným kočkám bezkonfliktní. Vykastrovaný.
Vendelín je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je Zuzana Karásková. Děkujeme!
Fotky plašanek z ul. Komenského zde.

 

fifi270.jpg

Fifi

Drobnější, tříletá černobílá kočičí slečna, dcera Puci. Je ještě plašší než její sourozenci. Pokud se jí něco nezdá, umí se hlasitě projevit a vždy přivolá všechny ostatní kamarádky. Vykastrovaná.
Fifi je adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou je Hana Košínová. Děkujeme!
Fotky plašanek z ul. Komenského zde.

bara270.jpg

Bára

Statná tříletá černobílá kočičí slečna, dcera Puci. K lidem nedůvěřivá, plachá, ale ve společnosti koček spíše dominantní. Vykastrovaná.
Bára jadoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Alena Páleníková. Moc děkujeme!

Fotky plašanek z ul. Komenského zde.

 

majdy270.jpg

Majdy

Tříletá, černobílá kočičí slečna s růžovým čumáčkem, dcera Puci. Majdy je velmi plachá, k lidem nedůvěřivá, spíše samotářská. Vykastrovaná.
Majdy si můžete adoptovat na dálku za 150,- Kč měsíčně.
20.1.2016
Majdy byla postřelena, odnesla to zadní nožka. Bude podáno trestní oznámení.

rtg200.jpgRTG snímek Majdy.

 

Fotky plašanek z ul. Komenského zde.

 

 

 


mici-dve270.jpgMici 1 a Mici 2

Mici a Mici jsou asi desetileté kočky, které byly nalezeny jako koťata na půdě RD v Hodoníně ve velmi zuboženém stavu. Jejich matka je jako malé opustila a ony o sobě daly vědět až velmi hladové a nemocné. Po dlouhém léčení a přikrmování z obou vyrostly krásné černé kočky, které zůstaly plaché a k lidem spíše nedůvěřivé. Obě jsou vykastrované.
21.5.2016
Dnes ráno přišla ze sousední zahrady střela, která zasáhla naši černou plachou kočku Mici. Mici seděla na zídce na sluníčku a nikomu nic nedělala. Jen si tak užívala pěkný den.
Byla na místě mrtvá a spadla ze zídky před očima paní Radky, která se o tyto plaché kočičky stará a další dvě má v dočasné péči. Na místo byla přivolána policie.

Mici 1 jadoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Adéla Matejkovičová s kočičkou Micinou. Děkujeme!

Fotky plašanek z ul. Komenského zde.


kimi300.jpgKimi

Kimi je plachá černobílá kočka, která byla odchycena u KD v Hodoníně, je vykastrovaná, ošetřena se zlomenou nohou, v současné době je stabilně umístěna v kleci, kde má ovšem veškerý komfort a denně jí bývá dána možnost se proběhnout, které zatím nevyužila, je velmi plachá.
13.10.2015 Kimi zůstala velmi plahá a ostražitá. S plachými kočkami z Komenského ul. si rozumí a zapadla mezi ně, člověku však nedovolí se přiblížit, na nožičku kulhá.

Kimi je  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou je Dagmar Krýsová. Děkujeme!

 

 

Mapa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zlost a lítost!

(Daniela se svými osmi kočkoláskami, 22. 5. 2016 20:00)

Nedá se ani vypsat co všechno cítím a jaké emoce se ve mně střídají.Nenávist k lotrovi a hnusnému,nedá se ani nazvat člověkovi a strašlivou lítost nad zbídačelými a zabitými zvířaty.
Opravdu je důležité dát všem v lokalitě a v blízkosti šílence vědět o koho jde a co provádí.
Spravedlnost se o něho určitě postará,my kočkomilové a zvířat milovníci za to budeme bojovat se vší důsledností a žádat trest.Nicméně žádný trest není dostačující a zmařený kočičí život,steně jako přestálou bolest postřelených koček to nevyváží a život nevrátí,bohužel.

Re: Zlost a lítost!

(Dita Maxová, 23. 5. 2016 21:49)

Se vším co je zde napsáno a to i v dalších příspěvcích souhlasím a žádám pro toho souseda-odpuzujícího zlosyna trest nejhorší!

O Micce...

(Alena, 22. 5. 2016 23:40)

Dobrý den, ráda bych napsala pár řádků o zastřelené kočce Micce. Micka se narodila před 11 lety na půdě některého z domů v ulici Komenského. Když byla se svojí sestřičkou nalezena, vyhlídky na její život se nejevily moc růžově. Paní, která se o ně stará, se toho ovšem nezalekla a důslednou a pečlivou péčí z nich vyrostly krásné kočičí dámy. Micka byla naprosto bezproblémová kočka, přítulná a typická svým pronikavým nezaměnitelným mňaaaaau... Měla krásný hustý černý kožíšek a při jeho hlazení vždy slastně předla a projevovala svou přízeň silným kontaktem čumáčkem... Každá vzpomínka na ni je pro mě velmi bolestivá a hlavně také na osobu, která o ni pečovala s veškerou svou láskou a pílí a které tato kočka zemřela v náručí...

Re: O Micce...

(Daniela se svými osmi kočkoláskami, 23. 5. 2016 18:41)

Nádherně a pravdivě napsané!Micinka byla opravdu úžasná a krásná kočička!Strašně bolí nás milovníky koček u srdce to,co se stalo!Potrestání viníka je nezbytné a musí v životě už jen trpět ten darebák!!!!

Bezpečí ostatních koček v lokalitě

(Renata Žaludová, 22. 5. 2016 11:17)

Dobrý den, měly by se hlavně okamžitě zabezpečit ostatní kočky, ty paní Radky aspoň prozatím zavřít v domě nebo přemístit jinam, přemístit i ostatní kočičky toulající se v lokalitě. Také by bylo užitečné varovat lidi v okolí co mají kočky (letáčky do schránky), aby je raději zavřeli doma do vyřešení případu! Jinak se to stane zas ...

Re: Bezpečí ostatních koček v lokalitě

(Helena Kouřimská, 22. 5. 2016 15:47)

souhlasím s Vámi pani Renato,ten psychopat musí za mříže!Do té doby osvěta,letáčky,varovaní všem v lokalitě!Musíme udělat všichni všechno co je nejlepší,aby byl vrah zpacifikován a dostal se konečně kam patří a kočky byly v bezpečí!

Re: Re: Bezpečí ostatních koček v lokalitě

(Iva, 22. 5. 2016 16:36)

Prosím vás, co to zady spřádáte? Je hnusné, když toto někdo udělá, však Kočky SOS píšou, že tam policie byla a že podají trestní oznámení. Ale to je asi tak všechno, co se stane. Naše zákony někoho, kdo zabije kočku nebo jakékoliv zvíře VRAHEM nenazývají a určitě musíte vědět, že i pokud by ten člověk byl usvědčen (čemuž nevěřím), tak za mřížemi rozhodně neskončí.

Re: Re: Re: Bezpečí ostatních koček v lokalitě

(Zdenka S., 22. 5. 2016 17:31)

Považujete za normální když vám soused střílí
na váš pozemek?Já teda ne.

Re: Re: Re: Re: Bezpečí ostatních koček v lokalitě

(Iva, 22. 5. 2016 18:27)

Nepovažuji, nic takového jsem ani nenapsala. Vyjádřila jsem se pouze k tomu, cituji: "aby byl vrah zpacifikován a dostal se konečně kam patří" Takže opakuji, napsala jsem, že náš zákon člověka střílícího po kočkách neoznačí jako vraha a už vůbec se ten dotyčný nedostane za mříže.

Re: Re: Re: Bezpečí ostatních koček v lokalitě

(Ida, 22. 5. 2016 19:32)

Ale skončí za mřížemi,Ivo,ten už to má spočítané.je v podmínce a teď mu stačí málo!

Tak to je vrchol!

(Karel,Jana a jejich zvířecí miláčkové, 22. 5. 2016 19:29)

To je příšerné co se děje!Toho parchanta co střílí a mrzačí kočky zabít a to na fleku,nemá co pohledávat mezi živými!Navíc dle mapky sousedí bydliště toho parchanta se štřední školou na které studuje syn naší známé.Hned ji budeme kontaktovat,aby kluka přeředila na stejnou školu,ale v jiném městě a šířila tuto zprávu po všech rodičích studentů,spolužáků mladýho.Vždyť je otázkou času kdy se šílený střelec vydá na za zeď školy!
Lidé bděte!!!!Zničíme ho!

Víme o koho jde a ví nás to víc!!!!!

(Milovníci koček a zvířat vůbec, 21. 5. 2016 21:32)

Kočkomilové,ten bastard co zabíjí a mrzačí kočky v ulici Komenského v Hodníně žije v sousedství paní Radky-zapařený,vyžraný,zamindrákovaný psychopat a zkrachovalec,který už dávno nemá na svobodě co dělat!!!!!Plíží se s flintou podél zdí a číhá co se kde živého šustne.Je to bezmozek a ubožák,nepřizpůsobivý hnusák a zbytečný prašivý element!Důkazy na tohoto hajzla se již shromažďují a není jich málo,tudíž brzy bude pykat za své činy a stonásobně za to zaplatí.Nečeká ho už nic dobrého.........

S hajzlama a psychoušema jeho ražení se musí jednat stejně jak oni jednají s druhými.............

Re: Víme o koho jde a ví nás to víc!!!!!

(Olda, 21. 5. 2016 21:55)

zastřelit toho prašivce a to na fleku!No doufejme že už to má tkz.za pár!Přeji mu jen to nejhorší a proklínám ho do morku kostí!Halujdalejkula-zaklínadlo pro přivolání zla na vraha a tyrana koček!

Re: Re: Víme o koho jde a ví nás to víc!!!!!

(Renata Žaludová, 22. 5. 2016 8:59)

Připojuji se ke kletbě kočičího vraha! do roka chcípne v bolestech ve vězení, nic lepšího si nezaslouží!

Re: Re: Re: Víme o koho jde a ví nás to víc!!!!!

(ŠÁRKA, 22. 5. 2016 9:13)

Též se připojuji a vše zlé i všem jeho blízkým!!!AŤ TRPÍ HEJZL!!!!Na takového jen to nejhorší!Ale věřím tomu,že se o něho už "spravedlnost"postará.
Kočenek je mi strašně líto,zlatíčka drahé a překrásné!
Fůj ubožákovi bezcharakternímu.ZHYŇ!!!!!!

Neuvěřitelné ale zcela normální

(Paděrová, 21. 5. 2016 17:37)

Řádně potrestán znamená ŘÁDNĚ ZASTŘELEN-taková lidská svině nemá na světě co pohledávat. Osobně bych se o to ráda postarala...

Re: Neuvěřitelné ale zcela normální

(Milovníci koček a zvířat vůbec, 21. 5. 2016 21:37)

Maxisouhlas!!!!!!!!!!!!!!!!

Nenechávejte to jen tak holky

(Zdenka S., 21. 5. 2016 21:25)

Na hrubý pytel hrubá záplata.Milému sousedovi
rozbít hubu!

Re: Nenechávejte to jen tak holky

(Milovníci koček a zvířat vůbec, 21. 5. 2016 21:34)

Zdeničko,rozbít čobolovi hubu?!Málo,toho čeká daleko jinačí" CHUŤOVČIČKY"!!!!!!!!!!!!!!!! A bude jednou provždy klid a pokoj od zmrda!Už brzo!!!!!

Lidi jsou zrůdy

(Zdenka S., 21. 5. 2016 21:18)

Lidi jsou zrůdy říkám to pořád.Proto
mám taky radši kočky než lidi.Smutné.