Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ariel 03

28. 1. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

25.8.2020 - Tuto kočičku našla přímo naše depozitářka. Kočička ležela vyčerpaná v Mikulčicích u atletické dráhy. Je zubožená, vyhladovělá, špinavá a nemocná, teče jí z nosu i očí, srst je zadredovaná, má polámané a vypadané zuby, přitom stará není. To si jí nikdo nevšiml? Nikdo ji za celou dobu neviděl, nepomohl? Kočička je velmi vděčná a každou pozornost vrací mazlením ... 11.12.2020 - Ariel může do nového domova. Jo to kočička klidná, nenáročná, které stačí pohlazení, plná miska a pelíšek. Z většího počtu koček je nervózní, ale umí si sjednat pořádek a u koček má respekt. Může být umístěna k jedné kočce a nebo, pokud nejste většinu dne mimo domov, může být i sama. 23.1.2021 - Ariel ještě čeká trhání zubů, krevní testy ukázaly zvýšené jaterní hodnoty a bude muset dostávat speciální granule. 28.1.2021 - Ariel odjela do nového domova, do Hodonína, do bytu, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Ariel byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Olga a Mirek Rajchlovi, kočičí dáma Kitty, kocouři Dusty, Tom, Čert (původně Danny) z Mikulčic a zlaťák Jack.

Ariel byla adoptována na dálku - veterinární péči a veškeré náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradila Eva J. s rodinou a kočandy Pihulka, Rocky a Mikeš. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

image1.jpeg6.2.2021
Pozdrav z nového domova posílá Arielka.
Arielka je doma v Hodoníně od minulého čtvrtka a užívá si pohlazení a pozornosti, která se jí dostává. :-)

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Arielka

(Eva J., 29. 1. 2021 8:55)

Měj se krásně Arielko, zasloužíš si to

zájem

(ludmila křípalová, 23. 1. 2021 18:16)

dobrý den, sami máme od vás 4 zlatíčka(Leon, Goran,Taily a Lidunka) a jak řekla paní Tomanová to nám prý stačí, měli by jsme zájem o Ariel pro sestru, která je ted momentálně bez kočičky. víme že je krasavice prý zamluvená ale co kdyby... děkujem

Re: zájem

(Kočky SOS Hodonín, 23. 1. 2021 20:19)

Děkujeme za zájem, ale zatím stále platí, že Ariel je zamluvená.
Dnes jsem doplnila nově informaci - Ariel byla na krevních testech, ledviny jsou v pořádku, ale jaterní testy jsou vyších hodnot a proto bude potřeba speciálních dietních granulí.
V pondělí ji ještě čeká trhání zubů.