Jdi na obsah Jdi na menu
 


Knoflenka 02

15. 4. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

12.10.2022 - U firmy Rakostav v Mikulčicích někdo odložil celý vrh koťat. Malá, nesamostatná, která by měla být u své mámy ..., nemocná a podchlazená. Dvě kočičky - Konoflenka a Medunka a dva kocourci - Neználek a Všeználek. 20.10.2022 - Koťátka neprospívají, jsou nemocná, dostávají antibiotika, dokrmujeme stříkačkou. 22.11.2022 - Bohužel tři koťata nepřežila, zůstala jen kočička Knoflenka a statečně bojuje. 17.3.2023 - Knoflenka je statečná holka, bojovala o svůj život jako lev a přežila jako jediná z celého vrhu koťat. Vyrostl z ní takový malý profous, naplno se projevuje její temperament a musí být u všeho, nic jí nesmí utéct. Má moc ráda lidi i kočičí kamarády a miluje kočičí hry. Hledá domov u kočičího kamaráda nebo může odejít s některým od nás. 15.4.2023 - Knoflenka odjela do nového domova, do Uherského Hradiště, do bytu, kde ji čeká kočičí kamarádka.

Další fotky zde.

Knoflenka byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispíval Honzík Studýnka s kamarády - kocourkem Mikešem a fenkou Chelsea. Děkujeme!

Knoflenka byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí přispívali Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář